Wałbrzych Przedsiębiorcom

Przedstawiciele biznesu, instytucji związanych z przedsiębiorczością, urzędnicy i samorządowcy spotkali się wałbrzyskiej Starej Kopalni na konferencji dotyczącej wsparcia przedsiębiorców z  Aglomeracji Wałbrzyskiej w ramach środków RPO. 


 

Wyświetl galerię 1/13
- Jako miasto będziemy wspierać każdą inicjatywę, która przyczynia się do rozwoju gospodarczego naszej gminy – zapewniał Roman Szełemej. - Dziś mówimy o zupełnie innych wyzwaniach niż jeszcze 2-3 lata temu. Spotykając się z przedsiębiorcami najczęściej słyszę, iż brakuje im pracowników. Wiem, że szukacie ich Państwo za granicą, ale procedury są zbyt skomplikowane. Będę o tym rozmawiał z wojewodą.
 
W trakcie konferencji przedsiębiorcy uzyskali informacje na temat:
preferencji i ulg inwestycyjnych oraz terenów inwestycyjnych w Wałbrzychu,
pożyczek inwestycyjnych i hipotecznych oraz grantów na doradztwo dla MiŚP,
wsparcia przedsiębiorców z obszaru Aglomeracji Wałbrzyskiej w ramach środków unijnych Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020, możliwości związane z zatrudnianiem obcokrajowców.

To już druga z planowanego cyklu konferencji "Miasto Przedsiębiorcom".  W konferencji uczestniczył między innymi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej i wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Iwona Kraeczyk. 

Konferencję zorganizowała Petra Consulting wspólnie z Gminnym Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Wałbrzychu.
 
 
 
info i foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno