Zagraj w filmie - casting
Tym razem macie szanse zagrać w filmie fabularnym "Mydło" w reżyserii debiutującej fabularnie, docenionej dokumentalistki Małgorzaty Imielskiej
 
Do filmu poszukiwani są: 
-mężczyzny w wieku 40-60 lat,który jako epizodysta wcieli się w postać strażnika,
-kobiety w wieku 40-65 lat,która jako epizodystka wcieli się w postać kucharki,
-dziewczyn w wieku 16-20 lat, które jako statystyki i epizodystki wcielą się w rolę wychowanków domu dziecka.
Uwaga, mają to być dziewczyny z charakterem!!!!!!
 
Film "Mydło" jest filmem zaangażowanym społecznie, poruszającym temat trudnego dorastania i osamotnienia Oli - początkującej biegaczki, której skomplikowana historia rodzinna stała się przyczynkiem do późniejszych złych decyzji w wyniku których trafiła do Zakłady Poprawczego. Każdy nowy dzień jest walką ale jednocześnie kształtuje jej moralny kręgosłup, jest drogą na końcu której migoce światełko, którym jest odnalezienia matki z która straciła kontakt przed wieloma laty. Otaczający świat chwilami jest okrutny i zimny, a chwilami daje nadzieje i pokazuje siłę przyjaźni.
 
W obsadzie grono młodych, niezwykle zdolnych, w znakomitej większości debiutujących na dużym ekranie aktorek min. Zofia Domalik, Maria Sobocińska czy Malwina Laska, którym partnerują uznani artyści teatralnie i filmowi jak Halina Rasiakówna, Jowita Budnik, Magdalena Czerwińska, Adam Cywka, Katarzyna Wajda, Dobromir Dymecki, Anita Poddębniak czy Ryszard Kluge.

Zdjęcia do filmu realizowane będą w październiku (od 2 do 13) i listopadzie (od 19 do 23) w Świdnicy i Wałbrzychu.
 
Zgłoszenia zawierające AKTUALNĄ FOTOGRAFI (zrobioną dzisiaj) twarzy, sylwetki, profilu, imię i nazwisko oraz nr telefonu prosimy przesyłać na maila:
meksyk.film@ studioabm.com.pl

opr. adm

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno