Drużyna Szełemeja na Podzamczu

Po raz drugi kandydaci z komitetu Romana Szełemeja spotkali się z mieszkańcami Podzamcza.

Wyświetl galerię 1/12

Tym razem wyjątkowo tematy dotyczące dzielnicy zeszły na drugi plan, ponieważ mieszkańców bardziej interesowały kwestie takie jak budowa odkrytego basenu czy los budynku po dawnej szkole podstawowej nr 11. Prezydent przypomniał, że basen stał się przedmiotem rozmów i prawdopodobnie będzie wybudowany w przeciągu kilku lat jeśli uda się znaleźć odpowiedni teren spełniający wymogi techniczne. Co do budynku po dawnej szkole okazało się, że jest on od niedawna w rękach prywatnych i nie wiadomo jakie plany ma nowy właściciel.

 

Wśród tematów dotyczących dzielnicy powróciła kwestia budowy łącznika pomiędzy Aleją Podwale a drogą wojewódzką nr 376, która zdaniem mieszkańców odciążyłaby ruch podczas rozpoczynającej się niedługo budowy obwodnicy zachodniej. Prezydent jednak starał się gasić entuzjazm mieszkańców twierdząc, że kolejna budowa to nie do końca uzasadnione koszty bo budowa obwodnicy potrwa chwilę a potem będzie już tylko lepiej.

 

Przypominamy, że z okręgu nr 1 (Podzamcze, Lubiechów) z KWW Romana Szełemeja o mandaty radnych walczą:

1. Maria Romańska
2. Artur Torbus
3. Piotr Kraczkowski
4. Małgorzata Wiłkomirska
5. Aldona Ziółkowska-Bielewicz
6. Barbara Frankowska
7. Rafał Glapiński
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno