Pijany przyjechał po samochód kolegi

Dwaj pijani wałbrzyszanie wybrali się na przejażdżkę samochodem. Najpierw w ręce policji wpadł 20-latek, a chwilę później zatrzymano 18-latka, który przejechał innym autem zabezpieczyć samochód swojego kolegi.

Do zatrzymania pierwszego mężczyzny doszło około godziny 1:30, kiedy wałbrzyscy funkcjonariusze patrolowali rejon ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Ich uwagę przykuł młody mężczyzna jadący samochodem osobowym. Okazało się, że 20-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że samochód na miejsce zdarzenia przyjedzie zabezpieczyć jego kolega.
 
Po chwili na ul. 1 Maja przyjechał 18-latek. On jednak również był pijany. Tym razem wynik badania wskazał 0,47 promila alkoholu w jego organizmie.
 
Obaj stracili prawo jazdy. To jednak nie koniec czekających ich konsekwencji. Każdy kierujący pod wpływem alkoholu musi się liczyć z karą więzienia do 2 lat, dożywotnim zakazem kierowania pojazdami oraz wysoką grzywną.
 
red
foto:ilustracyjne
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno