Menu

W Głuszycy powstanie skatepark

Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz skarbnik gminy Agnieszka Świędrych podpisali umowę o przyznanie pomocy na budowę skateparku w Głuszycy.  

W Głuszycy powstanie skatepark
 
W ramach zadania „Sowiogórska przestrzeń aktywności w Głuszycy – modernizacja parku miejskiego poprzez budowę skateparku” wykonane zostanie także nowe oświetlenie LED i powstaną nowe ławki.
 
Zadanie jest współfinansowe ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich i wyniesie 241.849 zł.
 
 
Po podpisaniu umowy burmistrz Głuszycy Roman Głód wraz z wicemarszałek województwa dolnośląskiego Iwoną Krawczyk oraz dyrektorem Wydziału Obszarów Wiejskich Pawłem Czyszczoniem obserwowali jak przebiega remont drogi wojewódzkiej nr 381, na odcinku od ul. Grunwaldzkiej 77 do drogi powiatowej nr 3377 D łączącej  Głuszycę Górną z Łomnicą.
 
 
wb
foto:użyczone
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

kl (7 października 2018 18:17)
Cytuję użytkownika: stefan
Może by się pan burmistrz pochwalił ile to nowych miejsc pracy powstało w ciągu czteroletniej kadencji.
Nie zadawaj kłopotliwych pytań!
stefan (5 października 2018 20:05)
Może by się pan burmistrz pochwalił ile to nowych miejsc pracy powstało w ciągu czteroletniej kadencji.
Józek (5 października 2018 18:06)
Ach jakie piękne foty gwiazd PO! Autopromocja przedwyborcza za państwowe pieniądze.

Dodaj komentarz

skatepark  |   Głuszyca  |  

Szukali zaginionego mężczyzny, teraz trafi do... więzienia

Kradli rury gazowe

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij