Ostatni raz w sezonie spotkali się z mieszkańcami Szczawna
Stowarzyszenie Kocham Szczawno-Zdrój po raz ostatni w tym sezonie zorganizowało spotkanie dla mieszkańców. Drugie Śniadanie mieszkańców ulicy Kościuszki przyciągnęło sporą grupę zainteresowanych sprawami miasta. 
 
- To już ostatnie spotkanie w tym sezonie. Śniadania, kolacje, podwieczorki, to jest sentencja sąsiedzkiego życia. Cieszę się, że udało się to doprowadzić od początku do końca. Zaczęliśmy w maju, kończymy w październiku i rozpoczniemy mam nadzieję w przyszłym roku. Zarówno działacze stowarzyszenia, jak i mieszkańcy, po prostu się tego domagają. Chcielibyśmy, aby tego typu spotkania były pretekstem do spotykania się mieszkańców. Rewitalizujemy Szczawno-zdrój, rewitalizujemy substancję społeczną, o to nam chodzi w naszym projekcie. - mówi prezes stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój, Arkadiusz Czocher. 
 
Podczas spotkań poruszano wiele kwestii. Począwszy od ekologii, kończąc na codziennych sprawach mieszkańców uzdrowiska. Mieszkańcy mieli szansę nie tylko porozmawiać, ale również spróbować specjałów przygotowanych przez członków stowarzyszenia. 
 
- Z każdym kolejnym spotkaniem, spotykamy się z coraz większym zainteresowaniem śniadaniami sąsiedzkimi. Strasznie spodobała się idea wspólnego spędzania czasu w weekendy. Mamy nadzieję, że wejdzie to do naszej tradycji. Już mamy zaplanowane spotkania na wiosnę. Mieszkańcy sami się do nas zgłaszają z inicjatywą, że chcieliby takie spotkania zorganizować na swojej ulicy. Będziemy starali się ich wesprzeć. - mówi Błażej Kołodziej ze Stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój.
 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno