Pobił niepełnosprawną 80-letnią kobietę

Wszedł do mieszkania 80-latki, dotkliwie ją pobił i okradł. 33-letniego bandytę zatrzymali mieszkańcy Sierpnicy. 

 

Do zdarzenia doszło wieczorem, po godzinie 18:00. 33-letni mieszkaniec Sierpnicy wtargnął do mieszkania 80-latki, dotkliwie ją pobił i zażądał od staruszki gotówki  - 500 złotych. Mężczyzna był bardzo brutalny niepełnosprawną kobietę pobił ortopedyczna kulą. Kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Bandyta ukradł... 30 złotych. 
 
Gdy 43-letni sąsiad kobiety dowiedział się o pobiciu zaczął szukać sprawcy, kiedy zauważył przejeżdżający przez wieś samochód, poprosił o pomoc jego kierowcę – 20-latka mieszkającego w Walimiu. Mężczyźni dognili 33-latka, zatrzymali go i wezwali policję.  
 
Funkcjonariusze ustalili, że podejrzany był już wcześnej notowany za podobne przestępstwa i przebywał już w więzieniu 18 miesięcy. Teraz za rozbój odpowie przed sądem po raz kolejny. Tym razem w więzieniu może spędzić nawet kilkanaście lat. Mężczyzna trafił do aresztu na 3 miesiące. 

opr. adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno