Zobacz jak wygląda nowa Suzuki Vitara

Nowy wygląd i nowoczesny silnik, to tylko niektóre z zalet nowego Suzuki Vitara. Samochód zaprezentowano w salonie firmowym Suzuki na Podgórzu, gdzie na zainteresowanych pokazem auta czekało wiele atrakcji. 

- Dzisiejszym pokazem objęty jest nowy model Suzuki Vitary (nowa Vitara po liftingu). Model, który odnosił już sukcesy na rynkach europejskich, w tej chwili debiutuje w  nowej odsłonie. Drugim modelem, który występuje w tle, to jest Suzuki Swift Sport. - mówi szef salonu Suzuki, Marek Smagliński.
 
Co sprawia, że nowe Suzuki Vitara jest samochodem wartym zainteresowania?
 
- Przede wszystkim nowe silniki, które zadebiutowały. Silniki turbodoładowane booster jet z nowej gamy, też nowa stylistyka tych samochodów. Zrobiony jest retusz zarówno przodu, jak i wnętrza. - mówi szef salonu Suzuki, Marek Smagliński.
 
Prezentację auta prowadził znany z programu Automaniak, dziennikarz Jarosław Maznas. Opowiadał on gościom salonu o historii Suzuki Vitary, nie zabrakło również konkursów. 
 
- Mamy rok 1988, pojawia się Vitara pierwszej generacji. Ten samochód, zresztą do dnia dzisiejszego, występuje na rynku japońskim pod nazwą Escudo. Nazwa nawiązuje do portugalskiej waluty, która była zanim pojawiło się tam euro. Ciekawostką jest, że ten samochód występował pod 10 różnymi nazwami, na wszystkich kontynentach, na których był oferowany. - mówi dziennikarz, Jarosław Maznas.
 
Opowieść o historii Vitary była wzbogacona występami tancerzy, którzy zaprezentowali różne stylizacje, odpowiadające momentom powstawania modeli auta.
 
 
red
foto: WTV 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno