Jarosław Buzarewicz kandyduje ponownie

Jarosław Buzarewicz radny rady powiatu wałbrzyskiego, będzie kandydować ponownie z poparciem Komitetu Wyborców Romana Szełemeja. 

- Kandyduję do Rady Powiatu Wałbrzyskiego z okręgu Czarny Bór – Mieroszów z Komitetu Wyborczego Wyborców Z Poparciem Romana Szełemeja. W ciągu ostatnich czterech lat udało nam się zrealizować wiele inwestycji, zarówno w gminie Czarny Bór, jak i w Mieroszowie. W Czarnym Borze w latach 2015-2017 zainwestowaliśmy 5 milionów złotych. W gminie Mieroszów ponad 3 miliony złotych. Tylko do końca roku, w samym Czarnym Borze wydamy 1.5 miliona złotych. Natomiast w gminie Mieroszów 2 600 000 złotych. - mówi radny rady powiatu, Jarosław Buzarewicz. 
 
Jarosław Buzarewicz oprócz przypomnienia dotychczasowych dokonań podkreślał, że jest jeszcze wiele do zrobienia w gminach Czarny Bór i Mieroszów. 
 
- Oczywiście można powiedzieć, że wciąż są jeszcze jakieś ważniejsze zadania do zrealizowania. Wciąż są jeszcze kolejne inwestycje, którymi należałoby się zająć. Dlatego zadecydowałem, by kandydować do Rady Powiatu Wałbrzyskiego i wspólnie z Państwem, z moimi kolegami i koleżankami z Rady Powiatu Wałbrzyskiego te inwestycje, zadania, w gminie Czarny Bór i Mieroszów realizować. - mówi radny rady powiatu, Jarosław Buzarewicz. 
 
Wybory odbędą się 21 października. 
 
red
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno