Zrobiły sobie toaletę z rynku

Przebiegły przez rynek, zatrzymały się, zdjęły majtki i oddały mocz. Wszystko pod okiem kamery monitoringu. Dwie pijane kobiety trafiły juz do aresztu, odpowiedza też za kradzież. 
 

Świdnicki rynek, 4:00 rano. Wzrok operatora monitoringu przykuły dwie młode kobiety, które biegły przez rynek. Po chwili kobiety zdjęły majtki i pod okiem kamery oddały mocz. 

Jedna z kobiet przeszukiwała też torobkę, którą, jak się okazało, kobiety ukradły w jednej z restauracji. Kobiety wyrzuciły wszystko z torebki, oprózniły portfel i poszły w stronę ulicy Grodzkiej. Tam zatrzymali je strażnicy miejscy i oddali w rece policji. Strażnicy dotarli też do poszkodowanej i oddali jej torebkę i portfel.

Zatrzymane kobiety (18 i 22-latka) były pijane, noc spędziły w areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszały zarzut kradzieży.adm
foto: Straż Miejska w Świdnicy

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno