Miał 2 promile - wjechał w wóz strażacki

Grozi mu do 2 lat więzienia, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna - z taką karą musi się liczyć 59-letni kierowca, który w Boguszowie - Gorcach wjechał w wóz straży pożarnej. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

 

Do kolizji doszło około 12:00 w Bogusowie-Gorcach na ulicy Kościuszki.  Z relacji świadków wynika, że 59-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wóz strażacki, który na sygnale wyjechał do pożaru. Na szczęście uczestnicy kolizji nie odnieśli obrażeń.

Jak się okazało 59-latek był pijany, alkomat pokazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.  Za jazdę n podwójnym gazie i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi mu do 2 lat więzienia, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.kama
foto: KMP Wałbrzch


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno