Wałbrzyszanki zagrały, Polki wygrały
W rozegranym w Ostródzie spotkaniu towarzyskim reprezentacja Polski kobiet pokonała Irlandię 4:0. To dobra wiadomość dla fanów żeńskiego futbolu, a dla nas tym bardziej radosna, iż w składzie Biało-Czerwonych znalazły się dwie przedstawicielki AZS-u PWSZ Wałbrzych.
Wspomniane akademiczki to Małgorzata Mesjasz, która wyszła w pierwszym składzie i grała do 83 minuty, oraz Anna Rędzia, która pojawiła się na boisku w 76 minucie. Obie panie zapewne zobaczymy w sobotnim pojedynku Ekstraligi pomiędzy naszym AZS-em PWSZ a przedostatnim w tabeli Mitechem Żywiec. To ważny dla podopiecznych Kamila Jasińskiego mecz, gdyż w ostatnim przed reprezentacyjną przerwą spotkaniu wałbrzyszanki dość pechowo przegrały na wyjeździe z AZS-em UJ Kraków 0:1.
 
Mecz towarzyski
Polska - Irlandia 4:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Natalia Chudzik (55 - rz.k.), 2:0 Gabriela Grzywińska (69), 3:0 Ewelina Kamczyk (72), 4:0 Ewa Pajor (78)
Polska: Katarzyna Kiedrzynek, Aleksandra Sikora, Małgorzata Mesjasz (83 Małgorzata Grec), Paulina Dudek, Martyna Wiankowska (46 Natalia Chudzik), Ewelina Kamczyk (76 Anna Rędzia), Gabriela Grzywińska (76 Sylwia Matysik), Patrycja Balcerzak (67 Emilia Zdunek), Agnieszka Winczo, Dominika Grabowska (58 Dżesika Jaszek), Ewa Pajor. Trener: Miłosz Stępiński
 
Ekstraliga
VIII kolejka
Sobota - 13 października, godz. 11:
AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno