Ukradli 400 metrów szyn kolejowych

Do 5 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy kradli szyny kolejowe. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku, jak ustalono, łącznie ukradli około 400 metrów szyn. Straty to ponad 38 tysięcy złotych. 

 

33 i 35-latek kradli szyny z nieczynnej stacji PKP w Ogorzelcu. Wpadli na gorącym uczynku gdy próbowali ukraść 365 metrów szyn kolejowych z nieczynnego szlaku kolejowego nr 345 . Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu w Kamiennej Górze, policjanci zabezpieczyli też dwa samochody, którymi przyjechali -  VW Transporta (laweta) i  Opla Vectra - auta trafiły na policyjny parking.

Jak ustali mundurowi, od początku września br. do 8 października, zatrzymani mężczyźni ukradli ponad 400 metrów szyn kolejowych z tego samego szklaku kolejowego. Straty oszacowano na prawie 38 tysięcy złotych.

Mężczyźni staną teraz przed sądem, grozi im do 5 lat więzienia. opr. adm
foto: KMP Kamienna Góra


 Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno