Obrazili Szada z Trzeciego Wymiaru, teraz tłumaczą dlaczego

Kilka dni temu wałbrzyscy raperzy (Szachu i Boban) obrazili w swoim nowym utworze ex członka zespołu Trzeci Wymiar, Szada Akrobatę. Teraz raperzy wystosowali oświadczenie, w którym tłumaczą dlaczego.

Duet nagrał tzw. diss ( w kulturze hiphopowej tak nazywa się utwór skierowany przeciwko innemu raperowi, często obrażający go i wypominający pewne fakty z życia lub twórczości). Utwór rozszedł się po całej Polsce i w zdecydowanej  większości spotkał się z negatywnym odbiorem. 
 
Utworu można posłuchać tutaj (UWAGA niecenzuralne teksty!)

 
W oświadczeniu zamieszczonym na facebooku raperzy piszą:
 
Kochani słuchacze rapu chcemy wyjaśnić kilka kwestii, które muszą być brane pod uwagę a każdy z Was musi pogodzić się z obecną sytuacją. Zaczniemy od tego iż wszystko nie zaczęło się przez nas lecz waszego "Boga" (o tym zaraz) 
 
Każdy komentarz w którym czytamy obelgi (wyzwisk nie można nazwać konkretną wypowiedzią), nie mają na nas żadnego wpływu, to tylko świadczy o Was jakimi jesteście ludźmi oraz pokazuje jakie macie postrzeganie na świat i ludzi (to już nie nasz problem). Pamiętajcie że nic nie dzieje się bez przyczyny a myślenie iż zrobiliśmy to dla rozgłosu, to już całkowita kpina i nie mamy zamiaru tego nawet komentować.
 
Wszystkie pomówienia w których słyszymy że zrobiliśmy to przez wpływ Nulla i Porka poczuliśmy totalne zażenowanie.. Mówiąc takie rzeczy tworzycie historie, która nie jest prawdą a tutaj prawda jest najważniejsza! 
 
Szachu nie ma żadnego kontaktu ani z jednym ani z drugim. Co do Bobana, to on nie miał go nigdy, bo ich nawet nie zna a jedyną decyzją w tej sprawie jesteśmy tylko my i nikt więcej. Dlaczego to zrobiliśmy? Bo on zrobił to pierwszy! Tylko że on wybrał internet
 
(cytując) 
 
"Moje małe, wrogie, wałbrzyskie robaczki – potomkowie starych kapusiów i złodziei" (wpis z 6 października 2016) dla nas takie słowa są nie wybaczalne i nikt o nich nie zapomni a więc powiedzcie nam drodzy słuchacze czy on ma prawo obrażać kogo chce? Jak chce i robić co chce? Oczywiście że tak. Jest dorosły wie co robi i co mówi i jakich słów używa i jakie mogą być konsekwencje. 
 
Mówiąc o innych chyba każdy ma świadomość tego co mówi? Czy nie?
My niczego nie puszczamy w nie pamięć a nasz diss jest dowodem na to iż pamiętamy i zrobiliśmy to co uważamy za słuszne w tej sprawie. Większość z Was nie rozumie tego dissu i wypisuje obelgi, bo tylko on i ludzie którzy są w tym temacie rozumieją słowa kierowane do niego. Tego nie zrozumie żaden sajko Michasia, bo macie go za człowieka, którym nie jest i nikt na siłę Was nie będzie przekonywał (życie) 
 
Możemy powiedzieć tylko tyle że i tak jesteśmy dla niego delikatni w tym dissie. Powodów było więcej a jego wpis tylko dokonał tego że taką właśnie podjęliśmy decyzję. 
Dobry raper to nie znaczy dobry człowiek. Pamiętajcie o tym!
 
Dziękujemy też dobrym i normalnym ludziom za powstrzymanie emocji i przeczekanie z klasą!
 
Jak myślicie czy Szad Akrobata ustosunkuje się do zarzutów stawianych mu przez wałbrzyskich raperów?
 
red
foto: youtube 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno