WALS: początek 10 listopada
Zakończyło się kompletowanie listy uczestników nadchodzącej edycji Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki "Aqua-Zdrój". W najbliższych rozgrywkach zagra aż 8 zespołów, a początek sezonu zaplanowano na 10 listopada.

Niezwykle ciekawie zapowiada się zbliżająca edycja WALS-a. Po latach posuchy, w których o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny regionu rywalizowało 6 zespołów, do kolejnej odsłony rozgrywek przystąpiło aż 8 ekip. Wspomniani uczestnicy to: PAP-Trans Chełmiec (aktualny mistrz), Chełmiec II, Dom Finansowy, PW Mabor, Wodociągi Wałbrzych, TS Chełmiec Aqua-Zdrój, NSK oraz Chemik Żarów. Jak przyznał Jarosław Dusza, pomysłodawca i organizator ligi, przed nami ponad pół roku niezłych siatkarskich emocji, gdyż przedstawiciele kilku drużyn nie ukrywają, iż liczą na zdetronizowanie "starszych" panów z PAP-Trans Chełmca. Liga rozpocznie się 10 listopada, a spotkania odbywać się będą w Hali Wałbrzyskich Mistrzów oraz PSP Nr 21 na Podzamczu. 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno