Wszystkich Świętych - zmiany w komunikacji

1 listopada autobusy komunikacji miejskiej, podobnie jak w latach ubiegłych, kursować będą według sobotniech rozkładów jazdy z wyjątkiem linii nr 4, która kursować będzie wg. specjalnego rozkładu jazdy. Komunikacja miejska w tym dniu będzie bezpłatna. 

- Na ulicy Poznańskiej zachowany dwukierunkowy ruch, z tym że ulica Poznańska będzie zamknięta, z wyjątkiem osób niepełnosprawnych i taksówek. Straż miejska nie będzie ściśle przestrzegać oznakowania samochodów, jeśli ktoś będzie miał wyraźne oznaki niepełnosprawności. - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński. 
 
Ulica  Sikorskiego od wiaduktu do ulicy Matejki stanie się drogą jednojezdniową. W każdym kierunku jeden pas stanie się parkingiem. 
 
- Co bardzo istotne, wszystkie zakazy będą obowiązywały tylko 1 listopada. Z naszych obserwacji wynika, że następne dni charakteryzują się mniejszym ruchem i wracamy do zwykłej organizacji ruchu. - mówi zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno