Nowe mieszkania przy ul. Husarskiej i Przywodnej
Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia lokatorzy dwóch nowych budynków przy ul. Husarskiej mają otrzymać klucze do swoich mieszkań. Wyremontowano także mieszkania socjalne dla rodzin wielodzietnych przy ul. Przywodnej. 
 
 
Przy ul. Husarskiej powstają mieszkania w ramach Programu „Mieszkanie plus”. Będą one udostępniane w dwóch etapach, pierwsze klucze trafią do nowych lokatorów prawdopodobnie jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.
 
- Wykonawca bardzo chce w przypadku dwóch budynków przyspieszyć oddanie mieszkań do użytku i oddać je przed Świętami Bożego Narodzenia. Pozostałe trzy prawdopodobnie zostaną oddane w lutym lub na początku marca - mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej – Została już przez radnych przyjęta uchwała o zasadach przydziału tych lokali. Na początku listopada będziemy zbierać ankiety od tych, którzy zachcą być najemcami.
 
To nie koniec mieszkań, które niebawem zostaną oddane do użytku wałbrzyszanom. Przy ulicy Przywodnej powstało 21 mieszkań dla rodzin wielodzietnych.
 
- To są mieszkania socjalne, ale o bardzo wysokim standardzie. Wszystkie przyłącza do tego obiektu zostały na nowo zbudowane i mamy nadzieję, że mieszkania oddamy przed Świętami Bożego Narodzenia - tłumaczy prezydent Wałbrzycha.
 
Inwestycja obejmowała także zagospodarowanie przyległego terenu oraz jego oświetlenie. 
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno