I liga siatkarzy: Aqua-Zdrój - Olavia Oława 3:0 (FOTO)
W rozegranym awansem spotkaniu siatkarze Aqua-Zdroju pewnie rozprawili się z Olavią Oława. Choć w premierowej partii rywale postawili się liderowi II ligi, to w kolejnych odsłonach wałbrzyszanie dosłownie rozjechali przyjezdnych.
Tylko w pierwszym secie niżej notowani przyjezdni postawili się podopiecznym Janusza Bułkowskiego. Wykorzystując słabszą postawę naszych na przyjęciu rywale prowadzili 8:4, a następnie 9:5. Wtedy jednak na zagrywce stanął Łukasz Szablewski i po kilku minutach miejscowi wygrywali 14:11. Później gra się wyrównała, ale przy stanie po 20 do głosu ponownie doszedł lider rozgrywek, który zwyciężył 25:23.
 
Zacięta walka we wspomnianej partii mogła być zapowiedzią trudnego boju naszych o komplet punktów, ale nie była, gdyż w kolejnych odsłonach powietrze całkowicie zeszło z oławian. Chłopcy Bułkowskiego dominowali pod każdym względem siatkarskiego rzemiosła, co przełożyło się na dwukrotnie wygrane 25:10, a w całym pojedynku pewne 3:0 Aqua-Zdroju. Najlepszym graczem środowego spotkania wybrano Michała Szydłowskiego, który tego dnia obchodził 26 urodziny.
 
II liga siatkarzy
VI kolejka (awansem)
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - MKS Olavia Oława 3:0 (25:23, 25:10, 25:10)
MKS Aqua-Zdrój: Szablewski, Kącki, Olszewski, Bocianowski, Zieliński, Nowak, Szydłowski (libero) oraz Praca, Kulik, Gawryś, Dereń, Grad, Szczygielski. Trener: Janusz Bułkowski
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot. (ben)
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno