Kompletnie pijani opiekowali się 7-miesięcznym synkiem

Matka miała 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, ojciec 2,2 promila. Pijani rodzice opiekowali się swoim 7-miesięcznym synkiem, teraz grozi im do 5 lat więzienia. 

 

O pijanych rodzicach opiekujących się niemowlakiem ząbkowicką policję poinformował anonimowy rozmówca.  Z informacji wynikało, że matka dziecka jest kompletnie pijana i agresywna. Policjanci pojechali pod wskazany adres. W mieszkaniu przebywała dwójka rodziców – 29 - letni ojciec (2,2 promila) i jego partnerka, matka dziecka (3,5 promila). 

W porozumieniu z dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie chłopczyk został przekazany pod opiekę trzeźwej cioci, a rodzice zatrzymani w policyjnym areszcie. Para po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia niemowlaka. Ze względu na obowiązek sprawowania opieki nad dzieckiem i zachowanie opiekunów, grozi im do 5 lat więzienia.

adm
foto: pos


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno