Bezpłatne zajęcia fitness dla seniorów
„Seniorzy w akcji” - to bezpłatne zajęcia ruchowe dla seniorów, które są organizowane w siłowni przy ul. Chrobrego 51 w Wałbrzychu. Chcesz się zapisać? Nie zwlekaj, zostały jeszcze wolne miejsca.
 
 
Zajęcia ruchowe są dostosowane do wieku i możliwości seniorów. W ramach akcji uczestnicy będą mogli skorzystać z porad dietetyka i przeanalizować swój skład ciała. Chętni mogą też skorzystać z profilaktycznych badań pamięci prowadzonych przez psychologa. 
 
- Akcja rozpoczęła się 15 października i jest finansowana z Dolnośląskich Małych Grantów. Celem jest głównie aktywizacja seniorów. Są to zajęcia bezpłatne, odbywają się na siłowni, osoba która się zgłosi ma zapewnione wejście do klubu, konsultację z dietetykiem i z psychologiem, jeśli potrzebuje. Trening jest prowadzony z trenerem, który ma do tego odpowiednie kwalifikacje. Zajęcia będą prowadzone do 7 grudnia - mówi organizator akcji Jarosław Piotrowski.
 
Zapisy na zajęcia nadal trwają, wystarczy skontaktować się z organizatorem akcji pod numerem telefonu 602 315 732.
 
wb
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno