Diament Wałbrzych zaprasza
Przed nami III Turniej Piłki Nożnej "Diamentowe przedszkola", którego organizatorem jest Szkółka Piłkarska "Diament Wałbrzych". Impreza dla 6-latków i młodszych amatorów futbolu odbędzie się w środę 14 listopada w Hali Wałbrzyskich Mistrzów.

W imieniu klubu z ulicy Jagiellońskiej zapraszamy przedstawicieli lokalnych przedszkoli do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej dla dzieci rocznika 2012 i młodszych. Jak wspomnieliśmy, impreza odbędzie się w kolejną środę w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Początek zmagań przedszkolaków zaplanowano na godzinę 9, a najlepszy zespół imprezy poznamy około południa. W ramach opłaty wpisowej wynoszącej 150 złotych za drużynę składającą się maksymalnie z 10 graczy organizatorzy gwarantują: statuetki dla uczestniczących przedszkoli, medale dla zawodników, słodki poczęstunek, rozgrywki w duchu "fair play", a przede wszystkim niezapomniane chwile i super zabawę. Zgłoszenia chętnych ekip przyjmowane są telefonicznie pod numerami: 739-038-551 oraz 537-416-186.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno