Mikołajkowa zbiórka karmy dla schroniska

Już 9 grudnia zbiórka karmy dla wałbrzyskiego schroniska. Chcesz poczuć się jak Święty Mikołaj? Przekaż jedzenie i koce dla bezpańskich zwierząt.

 
Zbiórka już po raz drugi jest organizowana przez Arkadiusza Sadowskiego - byłego wolontariusza wałbrzyskiego schroniska. Podczas zeszłorocznej edycji akcji zebrano około 600 kilogramów karmy. W tym roku cel jest ambitny - zebrać tonę pożywienia.
 
- Zbiórka ruszy 9 grudnia. Spotykamy się w godzinach 10-13 w wałbrzyskim schronisku. Potrzebna jest szczególnie mokra karma, żwirek dla kotów, koce. Niestety, w zeszłym roku otrzymaliśmy wiele kołder i poduszek, które nie są w schronisku potrzebne. Zwierzęta lubią się bawić, gryźć, szarpać i robi się tylko niepotrzebny bałagan – mówi organizator zbiórki Arkadiusz Sadowski.
 
Szczegóły zbiórki dla wałbrzyskiego schroniska można znaleźć na fanpage'u akcji „Mega Paka dla Zwierzaka 2”. Jak tłumaczy organizator zbiórki, jeśli ktoś ma problemy z dojazdem do schroniska, a chciałby przekazać coś dla zwierzaków, proszony jest o kontakt za pośrednictwem Facebooka. 
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno