Motocyklista w stanie krytycznym w szpitalu - wypadek na Armii Krajowej

Wypadek na  Armii Krajowej w Wałbrzychu. Motocyklista  zderzył się z samochodem osobowym, jak twierdzą świadkowie po uderzeniu mężczyzna przeleciał kilka metrów w powietrzu. Motocyklista w stanie krytycznym trafił do szpitala. 

W tej chwili trudno mówić o przyczynach wypadku, sprawę bada policja. Wszystko wskazuje jednak na to, że motocyklista (22-letni wałbrzyszanin) jechał ulicą Armii Krajowej w kierunku Piaskowej Góry. Kierowca Opla (64-letni mieszkaniec Świebodzic) jechał Armii Krajowej w stronę centrum miasta. Do wypadku doszło gdy kierowca Opla skręcając w ulicę Braci Śniadeckich wymusił pierszeństwo i motocyklista uderzył w jego auto. 

Jak twierdzą świadkowie, 22-latek przeleciał kilka metrów w powietrzu. Mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. adm
foto: pm

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno