Kolejny wypadek motocyklisty

Kolejny wypadek motocyklisty, tym razem na ulicy Wrocławskiej. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklista zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a jadący za nim kierowca Renault (60-letni mieszkaniec Wałbrzycha) nie wyhamował i uderzył w tył motoru. Motocyklista przewrócił się i upadł na ulicę. Mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala, wszystko wskazuje jednak na to, że nie ma zagrożenia życia. Sprawę bada policja. 

Na miejscu są utrudnienia dla kierowców, ruch prowadzony jest wahadłowo. Z kolei do tragicznego wypadku doszło wczoraj na Armii Krajowej - zginał 22-letni motocyklista. Motocyklista (22-letni wałbrzyszanin) jechał ulicą Armii Krajowej w kierunku Piaskowej Góry. Kierowca Opla (64-letni mieszkaniec Świebodzic) jechał Armii Krajowej w stronę centrum miasta. Do wypadku doszło gdy kierowca Opla skręcając w ulicę Braci Śniadeckich wymusił pierszeństwo i motocyklista uderzył w jego auto. 

 
Jak twierdzą świadkowie, 22-latek przeleciał kilka metrów w powietrzu. Mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala, niestety, nie udało się uratować mu życia.


adm
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno