Akademiczki przeciw Hiszpanii
Reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej przegrała dzisiaj w towarzyskim spotkaniu z Hiszpanią 1:3. Dla nas powyższa informacja ma spore znaczenie, gdyż w składzie biało-czerwonych znalazły się dwie przedstawicielki AZS-u PWSZ Wałbrzych.

Z trzech powołanych na ten mecz wałbrzyszanek na boisku pojawiły się dwie przedstawicielki AZS-u PWSZ. Chodzi o Annę Rędzię oraz Małgorzatę Mesjasz. Wyjazdowy pojedynek z ławki rezerwowych obejrzała za to Dominika Dereń (na zdjęciu), choć niewykluczone, iż trener Miłosz Stępiński sięgnie po całą trójkę w kolejnym towarzyskim starciu, do którego dojdzie we wtorek w Kluczborku. Wówczas Polki podejmą Bośnię i Hercegowinę.

 

Spotkanie towarzyskie
Hiszpania - Polska 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Andrea Falcón (5), 1:1 Ewa Pajor (39), 2:1 Alexia Putellas (58), 3:1 Marta Carro (79)
Polska: Katarzyna Kiedrzynek, Aleksandra Sikora, Gabriela Grzywińska, Małgorzata Mesjasz (77 Dagmara Grad), Paulina Dudek, Natalia Chudzik (59 Martyna Wiankowska), Ewelina Kamczyk (81 Anna Rędzia), Patrycja Balcerzak (77 Emilia Zdunek), Agnieszka Winczo (69 Sylwia Matysik), Dominika Grabowska (63 Dżesika Jaszek), Ewa Pajor. Trener: Miłosz Stępiński
(za portalem 90minut.pl)

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno