Czarny Bór świętował 100-lecie Niepodległości

Ostatnie dni obfitowały we wspaniałe wydarzenia z okazji Setnej Rocznicy odzyskania  Niepodległości, w których tłumnie uczestniczyli Mieszkańcy Gminy Czarny Bór.  

Widowisko patriotyczne zorganizowane 10 listopada przez Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Borze przebiegało w niezwykle podniosłej atmosferze. Wcześniejodprawiono Mszę Świętą w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnym Borze. W samo południe Klub Seniora z Witkowa włączył się do akcji wspólnego odśpiewania hymnu narodowego pod Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu we ramach inicjatywy Radia Wrocław i Wojewody Dolnośląskiego – Pawła Hreniaka „Zaśpiewali dla Niepodległej”. Na czarnoborskich posesjach powiewały barwy narodowe, a miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu uczcili Święto Narodowe wizytą na szczycie Trójgarbu – w najwyższym punkcie Gminy Czarny Bór. opr. kat
foto; użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno