Zebrali ponad 50 ton odpadów

Kolejna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zakończyła się sukcesem. Zebrali ponad 50 ton odpadów.


 

Na terenie całej gminy rozstawione były kontenery, do których mieszkańcy mogli bezpłatnie wrzucać tzw. odpady problemowe, których nie można wrzucać do pojemników na odpady zmieszane czy też pozostawiać przy punktach do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.  W okresie od 8 do 25 października udało się zebrać ponad 22 ton odpadów wiekogabarytowych.  Przez cały rok 2018 zebrano ponad 50 ton odpadów. 
 
Przypominamy również, że w każdej chwili można wywieźć odpady problemowe do PSZOK-u, który przyjmuje bezpłatnie odpady komunalne oraz inne odpady z gospodarstw domowych z przeznaczeniem do unieszkodliwiania lub odzysku. Wystarczy okazanie dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania na terenie gminy (w przypadku braku meldunku dokumentem potwierdzającym miejsce zamieszkania może być np. umowa najmu lokalu itp.).
 
Lokalizacja PSZOK wraz z godzinami otwarcia:
 
PSZOK  w Kamiennej Górze, ul. Towarowa 49
od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:00 do 14:00
 
PSZOK  w Boguszowie-Gorcach, ul. Brzozowa 1
od poniedziałku do piątku od 7:00 do 19:00
sobota od 9:00 do 13:00

opr. kama
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno