Policja poszukuje kolejnych uczestników marszu niepodległości (FOTO)

Podczas wrocławskiego marszu niepodległości ucierpiały dwie osoby i funkcjonariusz. Policjanci ujawnili wizerunki poszukiwanych osób, teraz publikują kolejne.

 
Ulicami Wrocławia przeszło około 9 tys. osób. Jak informuje policja, nie doszło do poważnych incydentów, ani bezpośredniej konfrontacji uczestników różnych zgromadzeń. 
 
Podczas przemarszu odnotowano jeden incydent. Z kilkutysięcznego tłumu rzucono race i inne przedmioty. Poszkodowane są dwie osoby i policjant. Na szczęście obrażenia nie były groźne.
 
Władze miasta rozwiązały marsz, ale część osób nie chciało się rozejść. Policjanci publikują wizerunki osób podejrzewanych o zachowania niezgodne z prawem. 
Komendant dolnośląskiej policji wyznaczył nagrodę 5000 złotych za pomoc w zatrzymaniu tych osób.
 
Znasz te osoby? Skontaktuj się z funkcjonariuszami komisariatu policji Wrocław – Stare Miasto pod nr tel. 71 359 26 00, 71 340 31 31 lub 71 340 43 90.
 
 
 
red
foto:KMP we Wrocławiu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno