Kradł dzieciom zabawki

W ręce policjantów wpadł 20-letni wałbrzyszanin, który włamał się na strych budynku przy ul. Sienkiewicza w Wałbrzychu. Łupem mężczyzny padły między innymi zabawki i gry dziecięce oraz sprzęt gospodarstwa domowego o łącznej wartości około 6700 złotych. 

 
Kradzież zgłosili policji mieszkańcy kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Wałbrzychu. Podejrzanym okazał się 20-letni sąsiad pokrzywdzonych.
 
Funkcjonariusze zatrzymali młodego wałbrzyszanina jeszcze tego samego dnia. Mężczyzna wiedząc co ma na sumieniu, ukrył się przed policjantami w szafie. W jego mieszkaniu znaleziono skradzione przedmioty. To między innymi przybory szkolne, gry planszowe, sprzęt gospodarstwa domowego, zestawy klocków, płyty winylowe, buty i maskotki. 
 
20-latek przyznał się do kradzieży z włamaniem, złożył wyjaśnienia i stanie teraz przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.
 
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno