IV liga: walkower dla Górnika
Nie dojdzie do zaplanowanego na najbliższą sobotę spotkania IV ligi pomiędzy Piastem Nowa Ruda a Górnikiem Wałbrzych. Ze względu na problemy między innymi z własnymi kibicami działacze Piasta postanowili zrezygnować z meczu, którego wynik zostanie  zweryfikowany jako walkower dla biało-niebieskich. 
Nie jest tajemnicą fakt, iż fani wspomnianych powyżej ekip nie darzą się wielką sympatią, a dodatkowo w ostatnim czasie kibice Piasta kilka razy podpadli piłkarskiej centrali, co między innymi "zaowocowało" walkowerem dla Zjednoczonych Żarów za przerwany pojedynek w Nowej Rudzie. Co prawda działacze noworudzkiego klubu chcieli rozegrać zawody na innym stadionie lub w Wałbrzychu, ale raz, iż za późno rozpoczęli poszukiwania nowego obiektu, a dwa, iż Górnicy nie chcieli zgodzić się na przeniesienie spotkania na Ratuszową. Jak przekonywali wałbrzyszanie, być może to właśnie pojedynek ostatniej kolejki sezonu zadecyduje o tym czy podopieczni Jacka Fojny zakończą rozgrywki na 1. miejscu, dlatego lepiej mieć atut w postaci występu przed własną publicznością. 
 
Rezygnacja z udziału w sobotnim spotkaniu oznacza, iż Górnicy otrzymają 3 punkty walkowerem, a zarazem przymusowa pauza "wykartkowanych" Michała Oświęcimki oraz Tomasza Wepy obowiązywać będzie w kolejnym pojedynku, a więc w rewanżowej potyczce z Orłem Ząbkowice Śląskie, do której dojdzie 24 listopada. 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno