Menu

Złoty Pociąg - trzeci etap prac - zobacz zdjęcia (FOTO)

Rozpoczął się trzeci etap prac związanych z poszukiwaniem Złotego Pociągu. Zobaczcie dokumentacje zdjęciową z prac na terenie Stadniny Ogierów przy Zamku Książ. 

Złoty Pociąg - trzeci etap prac - zobacz zdjęcia (FOTO)

- Już zaczęliśmy prace, nie wiem ile potrwają. W ramach tych badań na początku próbujemy zlokalizować studnię wentylacyjną, będziemy ją odkopywać i sprawdzimy czy to jest studnia wentylacyjna czy znowu jesteśmy w lesie. Wszystko się okaże podczas prac. Wszystko wykonujemy ręcznie, nie ma innych metod, nie da się tego inaczej zrobić. Będziemy ręcznie kopać  - mówi poszukiwacz Złotego Pociągu, Piotr Koper.

Zobaczcie dokumentacje zdjęciową z pierwszych dni. Za zdjęcia dziękujemy Piotrowi Koprowi i trzymamy mocno kciuki. 
opr. adm
foto: użyczone (Piotr Koper)

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Renata (17 listopada 2018 23:06)
Trochę się obawiam,czy to nie runie w pewnym momencie ? Oby nie doszło do tragedii.Trzymam kciuki za akcję.Niech się skończy powodzeniem.
pan_bozia (16 listopada 2018 16:48)
ZABAWA STARYCH h*jI W INDIAN.
Waldemar (15 listopada 2018 23:23)
Dobra robota , jeżeli ktoś sobie zadał tyle trudu żeby tą dziurę zakopać to musi coś tam być.Trzeba mieć wiarę i zacięcie żeby coś znaleźć , nie wspomnę o kasie .A ci co mówią o wiertnicy niech się dołożą do wypożyczenia tej maszyny .
oborygen (15 listopada 2018 21:54)
Cos tam jest na bank, zreszta byla w tej lokalizacji kolejka wykorzystywana przy przebudowie zamku
dannyPL (15 listopada 2018 21:23)
Trzymam kciuki. Ja też wierzę, że tam coś jest. Powodzenia
Kret (15 listopada 2018 19:31)
Hmm ktoś sporo trudu sobie zadał by te studnie zakopać
Kret (15 listopada 2018 19:31)
Hmm ktoś sporo trudu sobie zadał by te studnie zakopać
Kret (15 listopada 2018 19:31)
Hmm ktoś sporo trudu sobie zadał by te studnie zakopać
Kret (15 listopada 2018 19:31)
Hmm ktoś sporo trudu sobie zadał by te studnie zakopać
Hmm (15 listopada 2018 18:36)
Szukają złotego pociągu a znajdą Atlantydę.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Piotr Koper  |   Koper  |   Wałbrzych  |   Złoty Pociąg  |   poszukiwace  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Poranek z promilami

Wałbrzych — miasto bez dworca autobusowego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij