Kosiński junior powołany do kadry narodowej
Ta wiadomość na pewno ucieszy fanów tenisa ziemnego rodem ze Szczawna-Zdroju. Filip Kosiński, a więc przedstawiciel miejscowego klubu, został bowiem powołany do kadry narodowej i jako przedstawiciel naszego kraju wystąpi w zawodach w Wilnie - "Vilnius Tennis Academy Decennial Cup 2018". 
Polski Związek Tenisowy zatwierdził reprezentację naszego kraju na wspomniane zawody, do których dojdzie w dniach 25 listopada - 2 grudnia w Wilnie. Wyjazd na Litwę ma charakter szkoleniowy i jest skierowany wyłącznie do rocznika 2007. Jak wspomnieliśmy, w gronie najwyżej sklasyfikowanych w Polsce graczy kategorii U-12 jest Filip Kosiński z KT Szczawno-Zdrój, który reprezentować będzie nasz kraj, a także klub z uzdrowiska. Obok niego powołanie otrzymali: Grzegorz Zemła z Fundacji Tennis Pro oraz Alan Ważny z Czarnych Rzeszów, a wśród dziewczynek - Marta Nadajewska z Idea Sport Toruń oraz Antonika Czajka z Olimpii Poznań. Opiekę nad biało-czerwonymi sprawować będzie trener Jarosław Wołąsewicz. 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno