Nowy singiel SILENTlive

Trzeci singiel promujący album "Czarny Żółty Biały" wałbrzyskiej grupy SILENTlive ujrzał właśnie światło dzienne. Muzycy udostępnili w internecie utwór pn. "Szczęście – część II".

 
- Czasami zapominamy o tym co najważniejsze w życiu, a kiedy zdajemy sobie z tego sprawę, często jest już za późno. To w sumie piosenka o miłości, o poszukiwaniu szczęścia i rozliczeniu się z własnymi słabościami. W utworze są nawiązania do ulic naszego miasta. Przecież każdy z nas, kto żyje w Wałbrzychu, w życiu przeżywał trudne chwile, dlatego z pewnością odnajdzie w tym kawałku swoje własne ja – mówi autor tekstu Marcin Świeży.
 
Na płycie znajduje się 8 utworów wyprodukowanych przez zespół w 2018 roku. W lutym tego roku grupa udostępniła pierwszy singiel "Manufaktura", który jest hymnem poświęconym osobom pracującym w zakładach produkcji masowej, a dwa miesiące później usłyszeliśmy i zobaczyliśmy teledysk do kawałka "Telewizor".
 
- Trzeci singiel z albumu "Czarny Żółty Biały" to w pewnym stopniu kontynuacja pierwszej części utworu "Szczęście", który znalazł się na debiutanckim wydawnictwie z 2015 roku. Muzycznie w tym kawałku wracamy do lat 80-tych. Słychać tutaj moje inspiracje kapelami Duran Duran, czy Ultravox. Wszystko to udało nam się osiągnąć dzięki dopasowaniu brzmień syntezatora wykorzystanego do nagrania albumu - dodaje Marcin Świeży.
 
 
Teledysk natomiast to podsumowanie 10 lat działalności koncertowej grupy. Materiał wideo złożony jest z obrazów archiwalnych zebranych przez zespół w latach 2008-2018.
 
- Każdego, kto jest zainteresowany otrzymaniem od nas krążka w formie fizycznej, prosimy o kontakt poprzez oficjalną stronę internetową www.silentlive.pl, bądź przez oficjalny profil na fabebook'u – informuje wokalista zespołu Marcin Klasik.
 
 
 
wb
foto:użyczone
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno