Zwiedzaj Zamek Grodno z audioprzewodnikiem

Średniowieczny Zamek Grodno można już zwiedzać z elektronicznym audioprzewodnikiem. Muzeum zostało wyposażone w 24 urządzenia – docelowo będzie ich 50. Będą działały w czterech językach: polskim, czeskim, niemieckim i angielskim. 

Jak zapewnia Paweł Brzozowski - dyrektor Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, audioprzewodniki w połączeniu szeregiem tablic informacyjnych na terenie zamku  będą profesjonalnym źródłem wiedzy dla turystów, którzy chcą zwiedzać we własnym, indywidualnym tempie.
 
W dalszym ciągu turyści zdecydować się mogą na zwiedzanie wraz z przewodnikami.
 
Koszt zwiedzania zamku z audioprzewodnikiem to koszt 8 złotych doliczanych do ceny biletu. Wygoda korzystania z urządzenia, to możliwość indywidualnego dostosowania odsłuchiwanej treści do własnych preferencji, tempa, czy kolejności zwiedzania. Z nagrania dowiemy się o historii, atrakcjach i ciekawych sekretach zamku. 
 
 
red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno