Cenny ładunek w rowie

Na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Przekonali się o tym konwojenci, którzy w okolicy Mieroszowa wpadli w poślizg i wylądowali w przydrożnym rowie.

Konwojenci poruszali się Mercedesem Sprinterem i z naszych informacji wynika, że przewozili gotówkę, choć nie udało nam się ustalić wartości transportu. Na drodze pomiędzy Mieroszowem a Różaną kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu.
 
Pierwsi na miejscu znaleźli się strażacy ochotnicy z Mieroszowa, później dojechały inne służby - pogotowie, policja i straż pożarna z Wałbrzycha. Mercedes leżał na boku ale podróżujący nim konwojenci opuścili go o własnych siłach.
 
- Dopiero w czasie prowadzenia działań jeden z mężczyzn źle się poczuł i został przetransportowany przez pogotowie do szpitala - informuje Tomasz Kwiatkowski, rzecznik PSP w Wałbrzychu.
 
 
Ładunek, który znajdował się w Mercedesie został zabezpieczony przez firmę, której zlecono transport. Podesłała ona inny samochód, który tym razem bezpiecznie dokończył przewóz. Służby ratownicze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, ponieważ temperatury oscylujące w granicach 0 st. sprawiają, że padający śnieg rozpuszcza się a następnie wieczorami zamarza tworząc warstwę lodu, na której łatwo można wpaść w poślizg.
 
plr
foto: OSP Mieroszów
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno