Menu

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy

Świąteczne stroiki, ozdoby i przysmaki czekać będą na odwiedzających  Głuszycki Jarmark Bożonarodzeniowy, zorganizowany zostanie w piątek 14 grudnia w godz. od 15:00 do 19:00 w Parku Jordanowskim w Głuszycy. Nie zabraknie także wspólnie śpiewanych kolęd i wyjątkowo ciepłej atmosfery zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy
Zgłoszenia sołectw, lokalnych twórców i przedsiębiorców, którzy zechcą wystawić swoje produkty na jarmarku,  przyjmowane są pod nr tel. 503 102 817 do 7 grudnia.
 
Organizatorami i partnerami  wydarzenia są: Gmina Głuszyca, Centrum Kultury-MBP w Głuszycy, Ośrodek Pomocy Społecznej w Głuszycy, Zakład Usług Mieszkaniowych i Komunalnych Sp. z o.o. w Głuszycy, Ochotnicza Straż Pożarna w Głuszycy Górnej, Nadleśnictwo Wałbrzych.
 
Serdecznie zapraszamy 14 grudnia do Parku Jordanowskiego w Głuszycy! Poczujmy razem magię świąt!
 
 
 
opr. plr
foto: pixabay / UM w Głuszycy

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   jarmark  |   bożonarodzeniowy  |   boże narodzenie  |  

Kiermasz Świąteczny w Akwarium

Szukali zaginionego mężczyzny, teraz trafi do... więzienia

Na Piaskowej Górze już świątecznie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij