Menu

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

Dlaczego Mirosław Lubiński zdecydował się poprzeć koalicję Prawa i Sprawiedliwości w Sejmiku Dolnośląskim? Jak odebrali to jego wyborcy i członkowie PSL? O tym w dzisiejszym Gościu Dnia.

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

Komentarze

Fan (28 listopada 2018 20:31)
po co tyle hejtu? dobrze facet zrobił że jest ponad partyjne układziki. Bezpartyjni Samorządowcy podpisali koalicję z PiS, a nie on przecież i to na piśmie. Pan Doktor wsparł program i to z czym szedł w tych wyborach. Będzie realizował to o czym mówił. A żeby to zrobić to tylko w ten sposób mógł tego dokonać. BRAWO PANIE LUBIŃSKI.!!!!! TAKICH światłych i rozsądnych ludzi potrzeba w samorządzie. A wojenki to niech sobie Warszawka toczy z PiSem na górze.
Pilot (28 listopada 2018 4:36)
Pierogofil zamknij ryja Ty buraku jakim prawem masz czelność cokolwiek pisać .Pamiętam jak pisałeś że kula w łeb dla wszystkich z PIS.Ze tak byś kończył z tymi ludzi w lesie .
pierogofil (27 listopada 2018 14:48)
Cytuję użytkownika: Pilot
Dobra decyzja Lubinskiego.Jak ludzie mają działać dla dobra regionu i nie tylko niech podejmują takie decyzje .A co Pan Lubinski by zrobił z totalna opozycją? Tylko negowanie działań .Dobry wybór .
zobaczymy jak bedziesz spiewal pisiorku, jak was tez wyrucha bez mydla. tylko nie mow potem ze nie ostrzegalem.
Obserwator_Rzeczywistości (27 listopada 2018 13:39)
Cytuję użytkownika: rollo
Dlaczego Mirosław Lubiński zdecydował się poprzeć koalicję Prawa i Sprawiedliwości...bo jest sprzedajną szmatą. Po co cały wywiad?
Szmaciarze i szmondaki z oPOzycji, koalicji, ubikacji - jak was zwał, tak zwał, kiedy zaczniecie zauważać fakt, że kończycie się i spływacie POwoli do kloacznej nory, z której wypełzliście jak POnure robactwo?
Pilot (27 listopada 2018 12:58)
Dobra decyzja Lubinskiego.Jak ludzie mają działać dla dobra regionu i nie tylko niech podejmują takie decyzje .A co Pan Lubinski by zrobił z totalna opozycją? Tylko negowanie działań .Dobry wybór .
rollo (27 listopada 2018 12:40)
Dlaczego Mirosław Lubiński zdecydował się poprzeć koalicję Prawa i Sprawiedliwości...bo jest sprzedajną szmatą. Po co cały wywiad?
Pierogofil. A nie inne określenie stanu umysłu? (27 listopada 2018 12:07)
Cytuję użytkownika: pierogofil
sprzedajna k***a. do pisiorow: was tez wyp******i jak przyjdzie ku temu pora, tak jak wyp******il dwukrotnie nas, komuchow
A kimże ty jesteś, żeby innych oceniać? Chyba tylko frustratem, małym, zakompleksionym człowieczkiem. Że ci jeszcze nikt internetu nie odciął - aaa, kradniesz od sąsiada, bo niezabezpieczony? Łączę się z tobą w bólu w każdym dniu twojego smutnego życia.
pierogofil (27 listopada 2018 9:39)
sprzedajna k***a. do pisiorow: was tez wyp******i jak przyjdzie ku temu pora, tak jak wyp******il dwukrotnie nas, komuchow
Wałbrzyszanin (27 listopada 2018 7:25)
Przepraszam za takich polityków. My mamy doktora inni mają kałużę.
K10 (26 listopada 2018 19:07)
Bardzo dobrze zachowal się Pan dr. Nie po to co wybrano, żeby siedział przez 5 lat w oślej ławce. Dostrzegł możliwość zrobienia czegoś dobrego dla swego okręgu. Nie tylko Wrocław się liczy.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

PSL  |   PIS  |   lewica  |   wybory  |   Mirosław Lubiński  |   sejmik  |   Dolny Śląsk  |   gość dnia  |   telewizja wałbrzych  |  

Samorządowcy podpisali porozumienie

Branża fitness wspiera Zespół Szkół nr 7

I Wałbrzyski Marsz Niepodległości (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij