Menu

Otwarcie Parku Rusinowa

Zakończono prace w Parku Rusinowa w Wałbrzychu. Rewitalizacja i nasadzenia kosztowały ponad 1,5 miliona.

Otwarcie Parku Rusinowa
Celem rewitalizacji Parku Rusinowa było przede wszystkim przywrócenie jego walorów estetycznych i stworzenie miejsca do rekreacji i wypoczynku dla wałbrzyszan.
 
W ramach prac wykonano cięcia pielęgnacyjne drzew przy głównych alejkach, 
położono asfalt tworząc ścieżki pieszo-rowerowe, zmodernizowano oświetlenie i zamontowano ławki, kosze na śmieci i tablice informacyjne. 
 
 
Wartość prac to ponad 1,5 miliona złotych z czego dofinansowanie z Unii Europejskiej to ponad milion 200 tysięcy złotych. 
 
więcej zdjęć - kliknij tutaj
 
 
red
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Komentarze

Marcin (28 listopada 2018 9:21)
Jeszcze jakby zrobili taką modernizację parku na Piaskowej Górze, to byłoby super. ;)
Arczi (26 listopada 2018 20:16)
bardzo piekny park zapraszam wszystkich mieszkam na osiedlu i jestem z niego dumny

Dodaj komentarz

Park Rusinowa  |   rewitalizacja  |   park  |   nasadzenia  |   rośliny  |   Rusinowa  |  

Pierwszy ślub i Dzień Otwarty w nowym Urzędzie Stanu Cywilnego

Lokalne Centrum Biznesu powstało w Jaworzynie Śląskiej

Wieża rośnie jak na drożdżach (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij