Menu

Wręczono Stypendia Prezydenta Wałbrzycha

Wręczono stypendia Prezydenta Miasta Wałbrzycha. Zobaczcie kto został wyróżniony.

Wręczono Stypendia Prezydenta Wałbrzycha
Ustalona stawka miesięczna wynosi:
Szkoły podstawowe  – 150 zł 
Gimnazja – 200 zł
Szkoły ponadgimnazjalne – 250 zł
Stypendia są wypłacane przez 10 miesięcy od września 2018 do czerwca 2019.
 
Stypendia dla studentów: 400 zl miesięcznie wypłacane przez 9 miesięcy od października 2018 do czerwca 2019.
 
 
 
 
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu:
 
 
 
 
 
Politechnika Wrocławska (Wrocław):
1. Paweł Ryszard Redman
 

 

red

foto:pm

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marlon (28 listopada 2018 22:31)
PWSZ...tzw. Akademia Pana Kleksa im.Kaczora Donalda i Myszki Miki. Sorry taki poziom...
NIKA (28 listopada 2018 19:55)
Ochrona danych i co jeszcze? Gratulacje wielkie dla tych zdolnych ludzi. Niech się ludzie dowiedzą, że otrzymali już coś za swoją pracę i warto ich naśladować. WIELKIE GRATKI !!!
Grażyna (28 listopada 2018 13:29)
A gdzie ochrona danych ? Pan Szełemej już rozpoczął kampanię do Europarlamentu.

Dodaj komentarz

stypendia  |   Wałbrzych  |   prezydent  |  

Wystartował Marsz po Wolność Leona Sawickiego

Porcelana ''Krzysztof'' do wyburzenia ?

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij