Orthocapsv - nakładki modelujące zgryz siłami natury

Korekta zębów z orthocaps jest inspirowana naturą. W jaki sposób?

Wyobraźmy sobie proces wzrostu rośliny. Poprzez delikatne i naturalne siły rozwija się, wykonuje minimalne ruchy, aż do całkowitego wyrośnięcia, po czym idealnie dopasowuje się do otoczenia.

 

Obecnie z powodzeniem wykorzystujemy takie delikatne działanie w systemie nowoczesnej, estetycznej korekty zębów orthocaps. Poprzez wymienne i indywidualnie dopasowywane przezroczyste nakładki z tworzywa sztucznego, tak zwane Twin-Aligner®, na korygowane zęby wywierany jest delikatny nacisk.

 

 

Nakładki orthocaps-Aligner wyrównują wadliwe ustawienie zębów bez konieczności noszenia nieestetycznych metalowych elementów - chroniąc każdy ząb, bez bólu, dla Twojego zdrowego i idealnego uśmiechu. Nakładki orthocaps to optymalne rozwiązanie dla dyskretnej korekty Twoich zębów - dzięki wykorzystaniu przezroczystego aparatu ortodontycznego.

 

Dzięki nakładkom orthocaps Twin-Aligner® podjęcie decyzji o korekcie zębów jest dla dorosłych łatwiejsze.  Estetyczne, dyskretne alignery są idealne do stosowania codziennie, zarówno w sferze zawodowej i prywatnej. Dodatkową zaletą jest łatwe wyjmowanie i czyszczenie alignera. Dzięki temu w ciągu dnia sam możesz decydować kiedy zdjąć nakładki

 

Przeczytaj również:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno