Menu

Nie przyjęli medalu od prezydenta Dudy

Nie chcą medalu od prezydenta Andrzeja Dudy za wieloletnie pożycie małżeńskie.  "Poczekamy, aż prezydent się zmieni" - tłumaczą. 


 
 
 
Nie przyjęli medalu od prezydenta Dudy
Państwo Śleboda z Wałbrzycha obchodzą w tym roku 50-lecie małżeństwa, jednak medalu za wieloletnie pożycie małżeńskie od prezydenta Dudy nie przyjmą. Pan Daniel napisał na Twitterze, że wraz z żoną odmawiają przyjęcia odznaczenia.
 
"Otrzymaliśmy - żona i ja - powiadomienie z USC, że przeżyliśmy wspólnie 50 lat i w związku z tym możemy otrzymać pamiątkowe medale z Kancelarii Prezydenta. Nasza odpowiedź brzmi: Poczekamy aż prezydent się zmieni"  - czytamy na Tweeterze. 


Tweeter - kliknij

W odpowiedziach pojawiło sie sporo hejtu, jest też sporo wpisów popierających decyzję małżeństwa z Wałbrzycha. 

Bogna napisała:
"Medal ten ustanowiono w 1960 i jest wręczany przez burmistrza/prezydenta miasta. W uroczystości bierze udział kilkadziesiąt par i jest ona b. wzruszająca. Medal dostaje się tylko na 50, potem na 60, 65, 70 tylko dyplomy. Gratuluję rocznicy

Daniel Śleboda:
Ale podpisy są Z KANCELARII PREZYDENTA POLSKI. TE OBECNE NAM NIE PASUJĄ.


Bogumiła Mirosławska:
Żalosne są takie manifestacje. Ten medal jest w imieniu RP, czy ojczyznę też państwo odrzucacie? Poza tym 50 lat jest raz. A jak niedożyjecie do zmiany? Czego oczywiście nie życzę, tylko zwracam uwagę, że nie zawsze co się odwlecze, to nie uciece. Pozdrawiam. I gratuluję.
 
 


Daniel Śleboda:
Dziękujemy. Tylko tak możemy wyrazić swoje niezadowolenie ze STANU NASZEJ POLSKI , po "dobrej zmianie". Nie chcemy mieć u siebie w domu dokumentu Z podpisem Przedstawiciela  tej KANCELARII PREZYDENTA. 2020 jest blisko, GORZEJ BYĆ NIE MOŻE.

pos
foto: walbrzych24.com / Tweeter

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Słodkokwaśny. (30 listopada 2018 9:33)
Ale news. Teraz wyborcy PiS-u się pochlastają.

Dodaj komentarz

Duda  |   Wałbrzych  |   medal  |   jubileusz  |   nie przyjęli medalu od Dudy  |  

Co udało sie zrobić ? Prezydent podsumował 5-letnią kandencję

Wszystkie ręce na pokład — Wałbrzych walczy z zimą

Będzie taniej z kartą ''Kocham Wałbrzych''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij