Ksiądz oskarżony o nękanie żony organisty

45-letni ksiądz z Wałbrzycha oskarżony o nękanie żony organisty pracującego w jego parafii. W sprawie duchownego zapadł już wyrok - warunkowe umorzenie postępowania na 2 lata.

Jak wynika z naszych informacji, 45-letni Piotr M. wdał się w romans z żoną organisty pracującego w jego parafii. Gdy kobieta chciała zakończyć relację, duchowny zaczął ją nękać. 
 
Jak informuje prokurator rejonowy w Wałbrzychu Marcin Witkowski, w czasie od 1 grudnia 2015 do czerwca 2016 oskarżony uporczywie nękał kobietę za pośrednictwem połączeń telefonicznych oraz wysyłał jej wiadomości tekstowe wzbudzając w niej uzasadnione poczucie zagrożenia. 
 
Prokuratura skierowała w tej sprawie akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. W sprawie duchownego zapadł już wyrok – warunkowe umorzenie postępowania na czas 2 lat oraz tysiąc złotych nawiązki na rzecz pokrzywdzonej.
 
Jak wynika z naszej informacji, ksiądz został przeniesiony do parafii w innym mieście.
 
red
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno