Powiesił psa, wcześniej go pobił

Powiesił psa, zwierzę nie miało żadnych szans. Do brutalnego mordu doszło w pobliżu schroniska dla zwierząt. Fundacja Mam Pomysł projekt Mania Pomagania poszukuje sprawcy mordu na suczce. 

Fundacja otrzymała prośbę o interwencję w ubiegły czwartek. Zgłaszający poinformował, że w pobliżu schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu znalazł powieszonego na drzewie psa. Tak zdarzenie relacjonują przedstawiciele Manii Pomagania:

 

"(...) około południa dostaliśmy telefon z prośba o interwencje, jako Fundacja oraz Gabinet Weterynaryjny. Sprawa dotyczyła powieszonego psa, dla nas o tyle bulwersująca, że miało to miejsce zaraz za Schroniskiem dla zwierząt w Wałbrzychu (gdzie tego psa mogli oddac, zamiast pozbawiać życia). Po przybyciu na miejsce wraz z lekarzem weterynarii Anną Redlicką na miejscu czekali na nas już funkcjonariusze Policji, którzy doprowadzili nas na miejsce. Idąc tam nogi uginały nam się w kolanach, w końcu doszliśmy ... widok łamiący mi serce na tysiąc kawałków... niewielka Sunia powieszona na własnej smyczy... dramat ‼️Oczywiście złożyliśmy zawiadomienie w tej sprawie i SZUKAMY WŁAŚCICIELA ‼️‼️Mamy również wstępne wyniki sekcji i oględzin zwłok, które potwierdziły , ze Sunia została pobita i uduszona , do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w środę . Zwracamy się z ogromna prośba , jeżeli ktoś rozpoznaje sunie , zna właściciela lub widział całe zdarzenie BARDZO PROSIMY o anonimowe informacje do nas !! Pomóżcie nam znaleść sprawcę , niech odpowie za to co zrobił"

 

 

Fundacja za wskazanie sprawcy tego brutalnego czynu wyznaczyła nagrodę w wysokości 2700 zł (stan na 04.12.2018 - godz. 13:45).  Kontakt i bieżące informacje dotyczące tej sprawy znajdziecie na ich profilu na Facebooku.

 

 

opr.plr

foto: użyczone / FMP projekt Mania Pomagania

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno