Mirek Czyżykiewicz - jury i gwiazda w jednym

Mirek Czyżykiewicz - utalentowany i nagradzany kompozytor, poeta, pieśniarz i malarz wystąpi w podwójnej roli w ramach III spotkań z piosenką "Morze o Górach" - jako członek jury w konkursie i jako gwiazda drugiego dnia w wieczornym koncercie.

Biografia Mirosława Czyżykiewicza jest bardzo bogata, warto wymienić tu chociażby nagrody na Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej (FAMA), I nagrodę im. J. Kaczmarskiego za całokształt swojej pracy przyznawanej przez Kapitułę tej nagrody Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, a także szereg koncertów na festiwalach, przeglądach, w audycjach radiowych. Cenią go zarówno miłośnicy Stachury, Wysockiego jak i Leonarda Cohena. Czyżykiewicz śpiewa swoje utwory oraz wiersze Josifa Brodskiego, którym jest zafascynowany.
 
8 grudnia 2018, godz. 19:30
Klub A'propos
 
Bilety:
40zł przedsprzedaż
50zł w dniu koncertu
 

Istnieje możliwość zakupu biletów dwudniowych na III spotkania z piosenką w cenie 60zł (przedsprzedaż)

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pz/inf.prasowa

foto: użyczone

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno