Kolejny odcinek Niepodległości wyremontowany
Zakończył się remont kolejnego odcinka ul. Niepodległości w Wałbrzychu, oddano też do użytku nową nawierzchnię ul. Wałbrzyskiej. Inwestycje to efekt współpracy miasta z KSS Bartnica.
 
 
Wyremontowany został kilkusetmetrowy odcinek Niepodległości od numeru 261 do skrzyżowania z ul. Wylotową. Ułożono nowe krawężniki, ze starej kostki ułożono wjazdy na posesje oraz zatoczkę autobusową. Przebudowano także kanalizację burzową, naprawiono kanalizację sanitarną i ułożono nowy chodnik. Na ul. Wałbrzyskiej położono nowy asfalt, ułożono nowe bariery energochłonne i krawężniki. 
 
W ostatnich latach miasto wraz z kopalnią wyremontowało na ul. Niepodległości i w jej okolicach aż sześć odcinków dróg: ul. Tunelową i Gdańską, trzy odcinki ul. Niepodległości oraz  część ul. Wałbrzyskiej. opr. kat
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno