Sprawca powieszenia psa poszukiwany - 10 tys. zł. nagrody
Brutalny mord psa w pobliżu schroniska dla psów w Wałbrzychu. Fundacja Mam Pomysł projekt Mania Pomagania poszukuje sprawcy, który powiesił suczkę. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi także wałbrzyska policja. Wyznaczono nagrodę... 
Fundacja otrzymała informację o brutalnym zamordowaniu psa w ubiegły czwartek. Zgłaszający poinformował, że w pobliżu schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu znalazł powieszonego na drzewie psa. Za pomoc w ustaleniu sprawcy mordu wyznaczono nagrodę: w tej chwili jest to już 10 tysięcy złotych.
 
O sprawie została poinformowana także wałbrzyska policja.  Rzecznik Marcin Świeży apeluje do mieszkańców, by zgłaszali wszelkie informacje, które mogą być pomocne w znalezieniu sprawcy. Szczególnie pomocne mogą być obserwacje wałbrzyszan, którzy widzieli u któregoś ze swoich sąsiadów lub znajomych podobnego psa, który nagle zniknął. 
 
Informacje można zgłaszać w najbliższej jednostce policji. 
 
 
red
foto:użyczone
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno