Świątecznie w świdnickim urzędzie
Dzieci ze świdnickich przedszkoli nr 15 i 16 oraz ze Szkoły Podstawowej nr 2 odwiedziły  Urząd Miejski w Świdnicy, aby przystroić choinki.  Przedszkolaki i uczniowie przynieśli ze sobą ozdoby, które samodzielnie wykonali na zajęciach plastycznych i technicznych. 
 
Na świątecznych drzewkach dzieci powiesiły anioły, gwiazdy i kokardy. Nie zabrakło też ręcznie zdobionych bombek oraz kolorowych papierowych łańcuchów. Jedna z choinek przybrała barwy narodowe – zawisły na niej ozdoby w kolorach białym i czerwonym.

Przystrojone drzewka podziwiać można na parterze - przy wejściu do urzędu, w sali narad USC oraz w gabinecie prezydent miasta. Dzieci przekazały także życzenia bożonarodzeniowe prezydent Beacie Moskal-Słaniewskiej oraz zastępcy prezydent Świdnicy,  Szymonowi Chojnowskiemu.  

 
kama
foto:użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno