Świąteczny Jarmark już w piątek

Świąteczny Jarmark w wałbrzyskim rynku zostanie otwarty już w piątek o godzinie 10:00. Na odwiedzających Rynek czekać będzie wiele atrakcji, koncerty, występy i stoiska z rękodziełem. 

- Sprzedaż w domkach będzie głównie nastawiona na gastronomię i rożne rękodzielnicze ozdoby, które będzie można potraktować jako prezent dla najbliższych, bądź też dekorowanie własnych domów na święta. - mówi Justyna Pichowicz z Biura Rewitalizacji i Planowania Przestrzennego. 
 
Od godziny 14:00 w piątek, sobotę i niedzielę dla odwiedzających Rynek przygotowano bogaty program artystyczny.
 
- Będą koncerty, występy, animacje dla dzieci, konkursy dla całych rodzin. W niedzielę zapraszamy Państwa na bardzo energetyczny koncert zespołu Janicki. Będzie też przepiękny występ Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych, a także szereg innych atrakcji, występy dzieci z wałbrzyskich szkół i przedszkoli. - mówi Justyna Pichowicz z Biura Rewitalizacji i Planowania Przestrzennego. 
 
Jarmark będzie otwarty do niedzieli 9 grudnia. 
 
 
pm
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno