Pomóż policji: poszukiwani świadkowie wypadku

Wałbrzyscy policjanci poszukują uczestnika oraz świadków wypadku  do którego doszło 27 listopada około godziny 7:10 na przejściu dla pieszych na ul. Sienkiewicza w Szczawnie-Zdroju. Widziałeś wypadek - pomóż policji.

 

Prosba policji: 

Kierujący nieustalonym do tej pory pojazdem potrącił 11-letnią dziewczynkę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Poszukujemy świadków, którzy posiadają informacje na temat samochodu biorącego udział w zdarzeniu lub tożsamości kierującego samochodem. Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych małoletniej proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzych pod numerem telefonu 74-842-02-01, bądź o osobiste przybycie do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2.

opr. adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno