Mikołaj odwiedził Walim

Walim odwiedziło w tym roku kilku Mikołajów. Pojawili się w Urzędzie Gminy oraz w Publicznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów

1. Podwójne Mikołajki w Urzędzie Gminy Walim.
 
Mikołajowie mierzyli się na brody i brzuchy, porównywali wielkość worków z prezentami  i dźwięcznie oznajmiali swoje racje dzwonkami. Wszystkiemu przyglądały się ze zdziwieniem, piękne śnieżynki Centrum Kultury i Turystyki oraz Gminnej Biblioteki Publicznej. Zwycięsko z tej wesołej rywalizacji wyszedł oczywiście ten jedyny i nieoszukany Mikołaj z prawdziwą brodą, radosnym uśmiechem i wielkim brzuchem.
 
2. Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych
 
Święty Mikołaj przybył też do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Walimiu. Niosąc ogromny wór z prezentami postanowił nagrodzić najmłodszych wychowanków, którzy przez cały rok byli bardzo grzeczni. Dzieci wdzięczne Mikołajowi, śpiewały piosenki i wręczyły piękne, ręcznie wykonane prace. 
 
 
red
foto:użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno